Twee maanden geleden postte ik een verslag over de Bier & Big wintereditie, en nu is het volgende maand, zaterdag 28 maart is weer zover: Bier & Big, de end of winter editie. Bier & Big, georganiseerd door de Bierbrigadier en het Ketelhuis, is een supergaaf speciaalbierfestival in Eindhoven. Het is buiten, dus misschien wel een beetje koud, maar gelukkig zal er genoeg alcohol aanwezig zijn om je van binnen op te warmen.

Wat? Bier & Big Eindhoven
Waar? Bij het Ketelhuis in Eindhoven, op het industrieterrein (buiten)
Wanneer? Zaterdag 28 maart van 13.00 uur tot 23.00 uur
Wie?
Dat is de belangrijkste vraag, want er komen natuurlijk hele vette brouwerijen. Ze zijn nog niet allemaal bekend, maar degenen die al bevestigd hebben zijn:
- Uiltje (NL)
- Frontaal (NL)
- Oldskool (NL)
- Van de Streek (NL)
- Dry & Bitter (Denemarken)
- Spike (Zweden)
- Galway Bay (Ierland)
- Vault City (Schotland)
- Polly’s (Verenigd Koninkrijk)
- Rockmill (Polen)

Daarnaast ben ik er natuurlijk zelf ook bij! Kaarten kun je eventueel hier bestellen, je krijgt er dan altijd een festivalglas bij en twee (of meer) consumpties, naast de entree natuurlijk. Hopelijk zie ik (een paar van) jullie dan!
Dit artikel is niet gesponsord en ik ben niet gevraagd hierover te schrijven. Ik ben gewoon erg enthousiast 🙂